Doktorum

Sağlık ve Fitness
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 17.6 MB
  • Version 11
  • Dil Türkçe
  • Firma ARM Danışmanlık ve Reklam Tic. Ltd. Şti.
Sağlık alanında geliştirilen Doktorum mobil uygulamasını iOS akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirin.

Sağlık alanında kendinize faydalı bir mobil uygulama arıyorsanız Doktorum mobil uygulamasını iOS akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirebilirsiniz. Sağlıklı yaşam için cep telefonunuzu verimli bir şekilde kullanın.

Uyulamaya yaş aralığı ve cinsiyet girildikten sonra hastalığınızın belirtilerini sıralayın ya da biliyorsanız direk hastalığı adını girin ve karşılığında hastalık hakkında anlayabileceğiniz düzeyde tıbbi bilgi desteği alın. Karşınıza çıkacak olan bilgiler güvenilir açıklama, tanı ve tedavi süreci, hastalık önerileri, gidilmesi gereken uzmanlık departmanı, yakındaki eczane ve hastane lokasyonları ile birlikte randevu alma imkanı sunan geniş bir alanda yer alıyor.

Doru bilgiler ışığında hareket etmek ve içinizi rahatlatmak için Doktorum mobil uygulaması oldukça başarılı bir şekilde ilerliyor. Hastalık problemlerinizin yanı sıra vücut kitle endeksinizi, gebelik haftası bilgisi, gebe kalmak için verimli günlerin takibi gibi faydalı bilgilere de yine Doktorum içerisinden ulaşabilirsiniz. 

Doktorum Uygulaması ile; hastalıklar hakkında bilgi kirliliğinin ve doğru bilinen yanlışların önüne geçilmesi, kullanıcılarının mevcut hastalıkları hakkında donanımlı olması dolayısıyla hastalık komplikasyonlarının azaltılması ve hastalıklar için yanlış gidilen departmanların önüne geçilmesi, bireysel ve toplumsal anlamda maddi ve zamansal kaybın önlenmesi, gereksiz sağlık harcamalarının azaltılması amaçlanmıştır.Doktorum indir
DİĞER SÜRÜMLER