Doktorum

Sağlık ve Fitness
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version 1.6.1
  • Dil Türkçe
  • Firma ARM Danışmanlık ve Reklam Tic. Ltd. Şti.
Sağlık alanında akıllı cep telefonunuzu çok daha verimli bir şekilde kullanmak için Doktorum mobil uygulamasını kullanın.

Akıllı cep telefonunuzu ya da tabletinizi sağlığınız hakkında çok daha verimli bir hale getirebilirsiniz. Artık doktorunuz hastanede değil akıllı cep telefonunuzda. Doktorum mobil uygulamasını Android cep telefonunuza indirerek hastalıklarınız hakkında bilgi alabilirsiniz. Online doktorluk yardımı sunan Doktorum mobil uygulaması hastane gitmeden hastalığınız hakkında detaylı bilgi sunan özel bir uygulamadır.

İnternette konu ile ilgili saatlerce vakit harcamak yerine Doktorum mobil uygulamasına verileri girin ve bilgileri toplayın. Uygulamayı açın ve yaş aralığı ve cinsiyet girildikten sonra; hastalık belirtileri seçilerek ya da doğrudan hastalık ismi girilerek sonuç ekranında çıkan olası hastalıklar hakkında latinceye kaçmadan, herkesin anlayabileceği yalınlıkta bilgilerden faydalanın.

Güven çerçevesi içerisinde hazırlanan bilgiler alanında uzaman kişiler tarafından toplanmıştır. Hastalığınız hakkında anında detaylı bilgi edinerek yapmanız gerekenleri öğrenin. İnternetten yaptığınız araştırmalar sonucu kafanız karışabilir. Bu sorunu ortadan kaldırın ve Doktorum ile çok daha bilgili, sağlıklı olmanın keyfini çıkartın.

Hastalık bilgilerinin yanı sıra uygulanacak tedavi, ilaç kullanım, eczane bilgisi gibi verileri de Doktorum içerisinde bulabilirsiniz. Aynı zamanda vücut kitle indeksinizi, gebelik haftanızı ve gebe kalmak için verimli gün aralığı gibi özel bilgileri de Doktorum ile öğrenebilirsiniz. Bir çok konuda Doktorum sizi bilgilendirmek için hazır bir halde bekliyor. 

 
Doktorum indir
DİĞER SÜRÜMLER